Zespół

Aneta Książek – właściciel, expert laseroterapii, konsultant lekarza biegłego sądowego do spraw poparzeń laserowych, założycielka szkoły Laser Academy, szkoleniowiec, kosmetyczka z 20 letnim stażem, elite linergist, politolog.

Specjalizuje się w zabiegach laserowymi którymi to zajmuje się od  ponad 12 lat takimi jak odmładzanie twarzy i likwidacja wszelkich blizn laserem frakcyjnym, depilacją laserową, zamykanie naczyń, posiada też dużą wiedzę z zakresu różnych rodzajów źródeł laserowych. Ma przeprowadzonych ponad 10 tysięcy procedur laserowych. Swoja wiedzę zdobywała w kraju ale i zagranicą w szczególności w USA.

Pracuje również na urządzeniach do liftingu twarzy : fale radiowe frakcyjne i mikroigłowe oraz wykonuje zabiegi kosmetyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w procedurach z użyciem pilingów chemicznych.

Makijażem permanentnym zajmuje się od 10 lat a od 2010 r. należy do elitarnego grona „elite linergist”

Uczestnik konferencji kosmetycznych jak i z zakresu medycyny estetycznej oraz laserowej w kraju i zagranicą m.in Bolonia, Las Vegas, Rzym. (fotorelacje w zakładce wydarzenia)

Prywatnie – starszy sternik motorowodny, pasjonatka narciarstwa zjazdowego i biegowego oraz windsurfingu.

Anna Tobiasz – kosmetyczka z 20 letnim stażem,

Swoją wiedzę stale pogłębia poprzez udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jej wieloletnie doświadczenie, zdobywana wiedza oraz indywidualne podejście do każdego problemu, przekłada się na jakość i efektywność wykonywanych zabiegów oraz zadowolenie pacjentów.

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy oraz w zabiegach z wykorzystaniem peelingów chemicznych.

Jest ekspertem w pracy na specjalistycznych urządzeniach do liftingu twarzy takich jak fale frakcyjne i mikroigłowe , geneo,  posiada długoletnie doświadczenie w przeprowadzeniu zabiegów depilacji laserowej na laserze light sheer.

Prywatnie jej pasją są podróże.

 

 

Dr Bohdan Potocki – lekarz medycyny estetycznej

Doktor Potocki to profesjonalista w każdym calu i solidny filar zaplecza medycznego naszego gabinetu medycyny estetycznej. Dzięki wykształceniu na wydziale lekarskim w Akademii Medycznej w Łodzi, może nie tylko konsultować klientki gabinetu, ale także przeprowadzać pełne procedury zabiegowe.

Doktor Potocki to lekarz z 14-letnim stażem, który doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą. O jego ogromnej wiedzy i profesjonalizmie świadczy fakt, że został certyfikowanym członkiem Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej.

Szczególne obszary zainteresowań dr Potockiego:

 1. Zabiegi modelowania ust – stosowanie wypełniaczy hialuronowych
 2. Protokoły zabiegowe stosowane przeciw wypadaniu włosów („wampirzy” zabieg – z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego)
 3. Zabiegi z wykorzystaniem polinukleotydów
 4. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej (tzw. botox)
 5. Zabiegi wszczepiania nici PDO
 6. Zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy tkankowych
 7. Mezoterapia skóry

Ciekawostki:

 • Dr Potocki jest twórcą medycznej marki suplementów diety i preparatów BigGarden
 • Dr Potocki przez kilkuletni okres prowadził badania nad zastosowaniem biotyny w przypadku łysienia (główny składnik suplementów BigGarden)
 • Ponadto, produkty z tej linii są tworzone na podstawie opatentowanej receptury (główny składnik aktywny: biotyna; pozostałe: skrzyp polny, pokrzywa)
 • Preparaty marki BigGarden należą do najchętniej kupowanych w Polsce suplementów diety, wpływających na wygląd skóry, włosów i paznokci.

 

W gabinecie medycyny estetycznej Beauty4you doktor Potocki przyjmuje Klientki/Klientów na wizyty konsultacyjne oraz na samo przeprowadzenie zabiegów z zakresu:

 • likwidacji zmarszczek
 • wypełnienia tkanek
 • innych, nieinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

W czasie wolnym pasjonuje się szermierką i żeglarstwem. Jest Instruktorem Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego. Posiada patent Jachtowego Sternika Morskiego.

 

 


Hanna Domańska – dietetyk,

Mgr  Żywienia Człowieka

Absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka. Zajmuje się indywidualną edukacją żywieniową . Zajmuje się odchudzaniem, jak również dietetycznym leczeniem wszystkich chorób metabolicznych. Indywidualnie dopasowuje  rodzaj diety, w zależności od potrzeb zdrowotnych i stylu życia , co gwarantuje efektywność terapii. . Jest osobą komunikatywną i otwartą. Dzięki swojej empatii,  potrafi pomóc przy problemach psychologicznych  w trakcie stosowanej  diety. Specjalizuje się w leczeniu nietolerancji pokarmowych.